Neodmysliteľnou súčasťou našich služieb je predaj hardvéru a softvéru. V záujme dosiahnutia Vašej plnej spokojnosti máme pre Vás v ponuke najznámejšie značky výpočtovej techniky ako aj softvérových produktov.

Žiadajte vysvetlenie parametrov HW a SW

Ak si kupujete komponent do počítača či plánujete využívať nový softvér, potom iste chcete rozumieť výhodám, ktoré za svoje peniaze získate. Neváhajte a k ponuke nám položte svoje otázky. Vieme, že nemusíte rozumieť technickým detailom a výrazom. Benefity nového riešenia Vám preto vysvetlíme ľudskou rečou, no pritom detailne.

Čo služba zahŕňa

Prirodzenou službou k dodávaným HW a SW produktom je poskytnúť Vám v cene produktov ich dovoz a inštaláciu. Portfólio dodávaných produktov je pestré a neustále aktualizované. Preto v našom cenníku služieb neuvádzame jednotlivé položky. Komponenty a ceny za ne Vám spíšeme vždy vopred v cenovej ponuke.

V CENE HW A SW ZABEZPEČÍME:

  • dovoz produktov
  • inštaláciu HW a SW produktov a vysvetlenie základnej obsluhy

Poznámka:

Ak je potrebné hĺbkové školenie, toto si dohodneme s Vami vopred a oceníme extra, v rámci služby "Podpora na mieste".

Výhody pre Vás

Nemusíte nám nič vysvetľovať

Pokiaľ využívate našu službu „Komplexná správa IT“ alebo aspoň niektorú z doplnkových služieb – Správu serverov, resp. Správu počítačov – môžete sa spoľahnúť, že máme prehľad o tom, čo potrebujete. A ak by sme aj nemali úplné informácie, opýtame sa Vás na ne. Až potom Vám predložíme relevantnú ponuku na nákup HW alebo SW prostriedkov.

Odporučíme Vám značkové produkty

V prípade počítačov ide o značky Hewlett-Packard, Toshiba, Lenovo (IBM), ASUS, Fujitsu-Simens. Počítače však vieme skompletizovať aj u nás z kvalitných komponentov Intel, AMD, ASUS, Seagate... Tiež značkovými servermi (HP, IBM, Sun...) sledujeme pre Vás vyššiu efektivitu, úsporu času, vysoký výkon, stabilitu, bezpečnosť dát a využitie nových funkcionalít.

Ďalší krok?

Ak už spravujeme zariadenia Vašich IT, návrhy na obnovu HW či nákup vhodných SW riešení Vám odporučíme automaticky. Zavolajte nám pokojne aj vtedy, ak si riešite veci sami a chceli by ste s HW a SW len poradiť.