Ide o prácu nášho špecialistu na niektorom z Vašich počítačov bez toho, aby bol pri ňom. S Vaším súhlasom, vďaka aplikácii TeamViewer, dokáže doslova „ťukať“ do Vašej klávesnice bez toho, aby pri nej sedel. Zázrak?

Využite to: hýbe Vašou myšou a nedrží ju...

Žiaden zázrak – zato neoceniteľná služba! Najmä v situáciách, keď neviete, čo sa v počítači Vášho zamestnanca udialo a potrebujete okamžite poradiť. IT Base špecialista sa Vás nemusí na nič pýtať. Všetko robí tak, akoby reálne sedel pri Vašom počítači. Na diaľku Váš problém vyrieši a dočasné diaľkové spojenie s Vami zruší. Je to bezpečné, rýchle a účinné.

Čo služba zahŕňa

Po obojstrannej autorizácii a zadaní hesiel dáte právo nášmu pracovníkovi technickej podpory, aby videl plochu Vášho vzdialeného počítača a svojou klávesnicou a myšou doň zasahoval tak, akoby bol pri ňom. V cene služby sú, okrem tohto jednoduchého vzdialeného pripojenia sa, najmä tieto činnosti:

  • vykonanie úkonov v súvislosti s inštaláciou aplikácie TeamViewer
  • uskutočnenie bezpečného pripojenia pracovníka vzdialenej podpory
  • poskytnutý servisný čas vzdialenej podpory v záujme nutných úkonov
  • bezpečne ukončenie pripojenia vzdialenej podpory

Výhody pre Vás

Rýchle, lacné a pritom účinné riešenie

Je to sen servisných pracovníkov minulého storočia, keď často kvôli drobnosti museli sadať do áut a doslova „letieť“ k zákazníkom, ktorí ich v panike očakávali. Isteže – napríklad, ak im ostala stáť výrobná linka kvôli technickej poruche. V súčasnosti, keď sila internetu a výkon IT zariadení v pohode stíha obslúžiť video prenosy v reálnom čase a aj oveľa náročnejšie procesy, vzdialená podpora je prirodzeným a veľmi užitočným výsledkom toho vývoja.

Spôsob, ktorý šetrí Váš čas

Viete si predstaviť, ako by to vyzeralo, keby tu nebola možnosť vzdialenej podpory? Bez možnosti, aby servisný technik prišiel hneď? Zvádzalo by Vás to vysvetľovať svoj problém telefonicky. Minúty a hodiny vysvetľovania. Opisovali by ste technikovi, čo vidíte na obrazovke... Stop! Moderný spôsob je, využiť vzdialenú podporu nášho technika. Kým on rieši problém s počítačom Vášho zamestnanca, Vy môžete ísť pokojne k sebe a ďalej si robiť svoju robotu.

Ďalší krok?

Ak Vás prípadne „zhrýzajú“ pochybnosti o bezpečnosti tohto postupu, uvoľnite sa a zavolajte nám. Radi Vám vysvetlíme celý proces aj s praktickou ukážkou. Pravda je, že kto nepozná tento nástroj, zdá sa mu, akoby mu počítač napadli „hackeri“ :-) Je to však sila a bude sa Vám to páčiť...