Platne zaregistrovaný názov Vašej domény a webhosting u vybraného poskytovateľa hostingu a registrátora domén, Vám zabezpečí, že Váš email, prítomnosť na webe a IT ochrana sú spoľahlivé a chránené.

Dbajte, aby šli Vaše webové stránky bez porúch

Ak hľadáte profesionálne riešenie pre svoju komerčnú a prezentačnú činnosť na Internete, potom kvalitný webhosting je nutným predpokladom. Prečo? Hlavne preto, že je zárukou dostupnosti, bezporuchovosti a bezpečnosti systémov, na ktorých služby Vašej firmy máte postavené. Preto sme partnermi u poskytovateľov WebHouse a WebSupport.

Čo služba zahŕňa

Webhosting a registráciu domén poskytujeme nepriamo pomocou našich partnerov. Poradíme Vám, aké názvy internetových domén sú najvhodnejšie pre Vašu firmu, značku či projekt. V cene služby je nielen registrácia domén a vhodný balík webhostingu, ale aj starostlivosť o včasné obnovovanie ich platnosti.

  • registrácia domén a predlžovanie obdobia ich platnosti
  • poskytovanie webhostingu a predlžovanie obdobia jeho platnosti

Poznámka:

Ceny máme transparentné v závislosti na cenových nastaveniach u využívaných poskytovateľov webhostingových služieb WebHouse a WebSupport – neplatíte nič navyše.

Výhody pre Vás

Pod jednou strechou

Aj keď sa webhostingu ako takému nevenujeme, poskytujeme Vám túto službu ako doplnkovú k iným našim službám. Myslíme si, že je pre Vás jednoduchšie, ak sa nemusíte obracať na viacerých dodávateľov.

Zmeny pre Vás vykonáme rýchlejšie

Ak by ste si sami registrovali domény a webhosting u poskytovateľov týchto služieb, vždy, keď by bolo pri servisnom zásahu potrebné niečo meniť, napríklad v emailových kontách, museli by sme ako správcovia Vašich IT túto činnosť koordinovať s Vami. Ak Vaše domény a webhosting necháte v našej správe, budeme mať priame prístupy. V prípade servisného zásahu vykonáme potrebné zmeny hneď, bez toho, že by sme Vás zaťažovali požiadavkami na prístup.

Ďalší krok?

Ak už máte nejako nastavený webhosting, radi Vám urobíme malý audit v akej miere ho využívate a či by pre Vás nebolo výhodnejšie využiť inú výhodnejšiu konfiguráciu. Možno prídeme na to, že to je OK. Zavolajte nám a uistite sa.